Vzory kamene

Vyberte si typ, který se vám nejvíce líbí a hodí do vašeho domova. Po domluvě je možno použít i jiné druhy kamenů. Vzory jednotlivých kamenů jsou jedinečné a originální.

Barevné odchylky dodaných kamenů od původních vzorů jsou přirozené.

Díky působení tlaku teploty a pohybu v zemském jádru se formovala podoba kamene v pevný pravidelný nerost.

Tento proces trval několik milionů let. Mramor je drahocenným stavebním materiálem, který nadchl nejen umělce a stavitele v antické době, ale který je také v dnešní době velmi populární. V architektuře byl mramor brzy znám jako stavební materiál pro svoji eleganci, zbarvení a kresbu.

V antice se mramor používal na velké plochy, které vyjadřovaly luxus a bohatství. Touha po luxusu byla důležitější než pohodlné bydlení. My si myslíme, že jsme pro mramor jako stavební materiál našli optimální řešení:použít mramor nejenom na velké plochy, ale také jako krásný doplněk interiérů.

Mramor pro vnitřní architekturu vkusně využívá EUROTOPIN, částečně akumulační topení z přírodního kamene, které Vám přináší nejen teplo, ale i krásu.

Tam, kde dříve visel jen nevzhledný plechový radiátor, je nyní krásná, prokreslená mramorová deska EUROTOPIN, přinášející nejen teplo, ale i kus přírody, s nádherně znějícími jmény: Nuvolato, Thasos nebo Blue Pearl.

Tvary kamene

Díky technologii zafrézování topných kabelů do mramorové či žulové desky lze vytvořit jakýkoliv tvar a ten osadit moderním bodovým osvětlením.

Při návrhu tvarů topení se musí zachovat poměr: výkon - plocha.

Něco z naší realizace: stropní montáž